Flat Preloader Icon

شماره تماس : 09306301632

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز، خیابان آبرسان

آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

arco
7 آذر 1401
1274بازدید

آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

 اگه بخوایم یه توضیح مفصل و جامع در مورد آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز ارائه بدیم باید گفت که آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز از رشته‌های آینده‌دار و پولسازی است که در صورت یادگیری اون میتونید یک شغل دائمی در تمام شهرهای ایران و حتی خارج از کشور هم داشته باشید.

لوازم خانگی گستردگی بسیاری دارند از این رو آموزش تعمیرات لوازم‌خانگی شامل آموزش مهارت‌های لازم برای عیب‌یابی و تعمیر انواع لوازم‌خانگی از بزرگ تا کوچک مثلا” یخچال و ماشین لباسشویی تا جاروبرقی و ماکروفر و دیگر لوازم خانگی می‌باشد.

در آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز فنون برق طی دوره تعمیر لوازم خانگی، صفر تا صد مهارت‌های لازم برای عیب یابی و تعمیر انواع لوازم خانگی از صفر تا صد به صورت کامل و عملی آموزش داده می‌شود.

باید گفت که کلاس تعمیرات لوازم خانگی در تبریز یک دوره کاملا” عملی است و همیشه طرفداران زیادی داشته است.

زیرا افراد با گذراندن دوره تعمیرات لوازم خانگی با بسیاری از قطعات الکترونیکی که هر روز باید با آنها سروکار داشته باشند آشنا می‌شوند.

همچنین پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی، امکان استخدام فارغ التحصیلان در شرکت های مختلفی که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت می کنند وجود دارد.

مهارت‌جویان خود می‌توانند پس از شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی در تبریز کسب و کار مستقل خود را راه اندازی کنند.

چرا باید در دوره تعمیرات لوازم ‌خانگی در تبریز ثبت نام کنید و چه مزایایی برای ما دارد؟

شما باید بدانید که شرکت در کلاس تعمیرات لوازم خانگی در تبریز باعث می‌شود تا شما به صورت عملی مباحث تعمیرات لوازم خانگی را یاد بگیرید.

طی دوره تعمیر لوازم‌خانگی در تبریز نه تنها به صورت تئوری و از پایه با لوازم خانگی و انواع قطعات آن آشنا می شوید بلکه می‌توانید به صورت عملی کلیه مباحث را تمرین کرده و رفع اشکالات نمایید.

برای مثال نحوه شارژ گاز یخچال را یاد می‌گیرید، تعمیر شیر الکتریکی، هیتر و دیگر قطعات ظرفشویی را یاد می گیرید.

با انواع مشکلات ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر آنها آشنا می‌شوید.

از همه مهمتر این‌که استاد دوره تعمیرات لوازم خانگی تجربه بالایی در این رشته دارد و تمام نکات و فوت فن های تعمیر لوازم خانگی را به شما آموزش می دهد.

فرصت های شغلی تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

لازم به ذکر است باتوجه به بازار کار عالی شغل تعمیرات لوازم‌خانگی، می توان بازار کار عالی برای افراد متخصص در این رشته که در دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی شرکت کرده اند، متصور شد.

چون اینها لوازیم هستند که تقریبا به صورت مداوم با آنها سر و کار داریم، کار کردن آنهاغ به نحو احسن اهمیت زیادی دارد.

برخی از فرصت های شغلی این رشته که بعد از آموزش تعمیرات لوازم خانگی می توانید در آنها مشغول کار شوید به شرح ذیل است:

بازار کار تعمیرات لوازم خانگی در تبریز چطور است؟

لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، جاروبرقی، ماکروفر، غذا ساز، آبمیوه گیری، چای ساز، بخارشو، چرخ گوشت، ساندویچ ساز، برخی از انواع پرمصرف لوازم‌خانگی هستند که در بیشتر آشپزخانه ها دیده می‌شوند.

تمامی این لوازم‌ممکن است به دلیل استفاده نامناسب یا با گذشت زمان دچار مشکلاتی شوند.

باید گفت در گذشته هنگام خراب شدن این لوازم تعویض در مقایسه با تعمیر طرفداران بیشتری داشت.

اما امروزه شاهد افزایش چشمگیر قیمت لوازم خانگی هستیم که این موضوع باعث افزایش تقاضا تعمیرات و به دنبال آن تعمیرکار و مراکز تعمیرات لوازم خانگی شده است.

در تمام این موارد به خوبی نشان از بازار کار عالی لوازم خانگی و آینده شغلی عالی متخصصان این رشته می دهد.

اگر به خوبی با مهارت های این رشته آشنا باشید و اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز را در یک آموزشگاه حرفه ای سپری کرده باشید مطمئن باشید که هیچ وقت بیکار نخواهید بود و فرصت های شغلی برای شما در این حرفه بسیار است.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

درآمد تعمیر کار لوازم خانگی چقدر می باشد؟

اینطور می توان گفت که میزان درآمد در مشاغل فنی وابسته به عوامل گوناگونی است.

یکی از مهم ترین فاکتور های تاثیر گذار بر درآمد این مشاغل میزان دانش و مهارت تعمیرکار است.

شغل تعمیرات لوازم خانگی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بدون شک هرچه آموزش تعمیرات لوازم‌خانگی را حرفه ای تر دیده باشید و دانش و مهارت شما در این شغل بیشتر شود تعداد مشتریان بیشتری به دست خواهید آورد.

برای مثال اگه شما تنها تخصصتون در تعمیرات یخچال باشد تمام مشتریان شما فقط مربوط به همین وسیله است اما اگه در کنار آموزش تعمیرات یخچال، آموزش تعمیرات لوازم خانگی را دیده باشید و بتوانید دیگر لوازم خانگی را تعمیر کنید بدون شک به تعداد مشتریان شما افزوده می شود.

مشتری مداری، سرعت و دقت در کار، ارائه کار با کیفیت، ارائه گارانتی و ضمانت نامه، ارائه قیمت مناسب برخی دیگر از عواملی است که بر درآمد این شغل تاثیر می گذارند.

به طور متوسط می توان گفت درآمد ۱۵ الی ۲۰ میلیون تومان را برای افراد متخصص که در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی را گذرانده اند می توان متصور شد.

میزان سرمایه لازم برای ورود به شغل تعمیرات لوازم خانگی چقدر باید باشد؟

ممکن است باور نکنید اما خوشبختانه برای ورود به بازار کار این شغل و فعالیت به عنوان تعمیرکار لوازم‌خانگی به سرمایه چند میلیونی نیازی ندارید.

در ووقع باید بگوییم مهم ترین سرمایه در این شغل که شما به آن بسیار نیاز دارید دانش و مهارت است.

بنابراین تا آنجایی که می توانید برای اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز ، زمان بگذارید و دوره تعمیرات لوازم خانگی در تبریز را در یک آموزشگاه مطمئن سپری کنید.

هزینه اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز و خرید ابزار تمام سرمایه مورد نیاز برای شروع کار تعمیرات لوازم‌خانگی است.

در بخش قبلی اشاره کردیم که فرصت های شغلی این حرفه بسیار است و شما می توانید برای شروع یکی از آنها را انتخاب کنید.

البته فراموش نکنید که اولین قدم برای شروع اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز ، شرکت در دوره های حرفه ای و تحصصی آموزشگاه های معتبر است.

اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

دوره تعمیرات لوازم خانگی در تبریز ، در طی 20 جلسه کاملا عملی و صفرتاصد(یعنی آموزش ها از مباحث مقدماتی مانند قطعه شناسی شروع شده و تا عیب یابی و تعویض و تعمیر ادامه خواهد بود) برگزار می شود.

این دوره ، اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز ، و آموزش وسایل برقی مانند :

یخچال

فریزر

ماشین لباسشویی

ماشین ظرفشویی

می باشد.

و شما همه موارد موردنیاز درباره مکانیک این لوازم خانگی که موردنیاز بازارکار است توسط اساتید مجرب و باتجربه و شاغل در این حرفه فرا می گیرید.

اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز در کارگاه های مجهز به بروزترین وسایل و ابزار موردنیاز برگزار شده و کارآموزان به صورت عملی در کارگاه شبیه سازی شده به بازارکار و زیرنظر استاد ، فعالیت می کنند.

کارآموزان در پایان دوره توسط آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز که زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می کند ، معرفی به آزمون فنی و حرفه ای شده و پس از قبولی در آزمون مرحله اول (تستی) ومرحله دوم(عملی) موفق به دریافت مدرک فنی و حرفه ای می شوند.

این مدرک یکی از معتبرترین گواهی نامه های فنی – مهارتی در ایران بوده و افراد می توانند با این مدرک پروانه کسب خود را دریافت کرده و کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند.

از مزایای دیگر این مدرک این است که بانک ها به این مدرک ، وام نیز می دهند که می تواند پشتوانه مالی خوبی برای شروع کار شما باشد.

این مدرک دارای کدمهارت بین الملل می باشد ، یعنی افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی دارند ا، کافیست این مدرک را به دفاتر ترجمه برده و بسته به کشور مقصد ترجمه کنند.

اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز ، به دلیل حرفه ای و تخصصی بودن لازم است تا توسط اساتید و آموزشگاه های باتجربه و مطرح ارائه شود تا کارآموزان در پایان دوره و هنگام ورود به بازارکار و ازمون های فنی و حرفه ای ، به مشکل برنخورند.

بهترین اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز :

آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز ، که مورد تاییدسازمان فنی و حرفه ای بوده و از سابقه خوب آموزشی برخوردار باشد ، یکی از فاکتورهای مهم در تعیین مسیرشغلی و تحصیلی فرد است.

از جمله ویژگی های آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز که موردتایید باشند می توان به این موارد اشاره کرد :

  • آموزش عملی و طبق بازارکار
  • ارائه مدرک تعمیرات لوازم خانگی در تبریز معتبر
  • معرفی به کار و کارآموزی
  • تدریس توسط اساتید شاغل در این حوزه
  • و….

سرفصل های دوره تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

این شغل چون جزو شغل های موردنیاز به مهارت های سخت به حساب می آید و از طرف دیگر هم به دلیل گران و حساس بودن وسایل برقی ، نیاز به دقت زیادی دارد ، پس اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز ، باید در آموزشگاه های معتبر ارائه شود.

اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز ، یکی از پرطرفدارترین دوره های مراکز آموزشی می باشد.

مدرک تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

از مزایای شرکت درکلاس تعمیرات لوازم خانگی در تبریز ، این است که افراد پس از پایان دوره می توانند پس از گذراندن آزمون تستی و عملی ، مدرک بین المللی و قابل ترجمه خود را از سازمان فنی وحرفه ای دریافت کنند.

با شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی در تبریز ، کارآموزان 2 مدرک جدا با عنوان تعمیرکار یخچال فریزر و تعمیرکار ماشین لباسشویی و ظرفشویی دریافت می کنند ،

در واقع با گذراندن یک دوره 2 مدرک معتبر دریافت می کنند.

از مزایای این مدرک ها این است که در بیش از 180 کشور دنیا معتبر بوده و قابل ترجمه می باشد لذا افرادی که قصد مهاجرت دارند می توانند از این گواهی در خارج از کشور نیز استفاده کرده و رزومه خود را تقویت کنند.

در داخل کشور نیز با این مدرک می توانند پروانه کسب گرفته و مغازه و کسب وکار خود را راه اندازی کنند وحتی برای شروع کار ، وام نیز از بانک های طرف قرارداد سازمان فنی و حرفه ای بگیرند.

لازمه معرفی به ازمون فنی و حرفه ای ، ثبتنام در آموزشگاه های معتبر می باشد که زیرنظر سازمان فعالیت کنند. پس ثیتنام در آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز که معتبر و خوشنام باشد اهمیت دوچندان پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های مرتبط

Related Projectsمشاوره رایگان

نام و تلفن خود را برای مشاوره رایگان بگذارید تا کارشناسان ماباشمادر اسرع وقت تماس بگیرند